КонсультаціяЯк протистояти
свавіллю міліції

Швидше за все ви хоча б раз у своєму житті стикалися з міліцією — з патрульним на вулиці, з інспектором ДАІ, дзвонили на номер «102» або зверталися до райвідділу.

Ви могли помітити, що міліціонери не завжди поводять себе чемно. Інколи вони можуть бути досить грубими, вимагають хабарі або вчиняють явне свавілля.

author

Мене звати Андрій БОГДАНОВИЧ, я голова громадської організації «Фундація.101», експерт з питань доступу до інформації, боротьби з корупцією та свавіллям чиновників, автор навчального відеокурсу МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ».

Окрім того, я є правозахисником та маю багаторічний досвід роботи з правоохоронними органами, міліцією, прокуратурою, судами тощо.

Майже завжди моя робота зводиться до певного протистояння з державними службовцями та представниками влади. Я маю у своєму багажі десятки виграних справ і успішних кейсів з захисту прав громадян. Одного разу навіть міліціонери хотіли дати мені хабаря за те, щоб я від них відчепився, і не змушував їх дотримуватись усіх норм закону, оскільки вони почали їх порушувати.

Якщо ви раптом опинитесь у скрутній ситуації і захочете отримати від мене дієві поради як діяти в тому чи іншому випадку, то я з радістю прийду на допомогу.

Ви можете купити сертифікат на мою шістидесятихвилинну консультацію щодо того як протистояти свавіллю міліції, і отримаєте можливість використати цей сертифікат в будь-який момент у майбутньому, незалежно від того, яким буде курс долара і ціни на подібні послуги — головне прибати його саме зараз за вартістю, яку ви бачите нижче.

Купуйте сертифікат прямо зараз та використайте його будь-коли

Вартість сертифікату:

800 грн

495 грн

Придбати

Що думають про мене інші

Сергій Мокренюк

адвокат, у минулому — прокурор
«Знаю Андрія давно. Він мене завжди дивував своїм умінням змусити міліціонерів діяти законно»

Віктор Майданович

підприємець
«Знаю Андрія як гарного правозахисника. І хоча в моєму житті такого випадку ще не було, але я б довірив йому захищати себе від свавілля влади»

Юлія Аветісян

експерт з водної проблематики
«Андрій —досвідчений громадський діяч. На його допомогу щодо бездіяльності чи злочинів міліції можна розраховувати не зважаючи на час доби чи день тижня»

Олександр Равчев

психолог, PR-менеджер
«Богданович — це приклад впевненості у своїх силах. Якби можна було зробити 450 його клонів, і розселити в кожномі місті України — міліція та наші державні органи працювали б набагато краще»

Юлія Хмельницька

дизайнер
«Cвавіллю органів влади немає меж, панує безкарність і корупція. Дуже не вистачає людей, які здатні з цим боротися. І Андрій саме з таких людей. Знайома з ним вже багато років, і знаю, якщо раптом доведеться звернутись до нього, то це буде дійсно допомога, а не PR на проблемах»

Дмитро Лисенко

громадський діяч
«Андрій — з тієї категорії правозахисників, які уміють використовувати нюанси та тонкощі українського законодавства для досягнення певної мети. При цьому, він діє виключно в правовому полі, що завжди ставить міліцію в безвихідне становище»

Залишились питання? — Зв'яжись з нами!

Електропошта:

shop [at] foundation101 {dot} org

Телефон:

+38 (067) 837-82-22

Адреса:

м. Київ, пр. Георгія Гонгадзе, 32-Б